motoweekend.com.pl
Wydarzenie Roku
NAGRODY
Plan Treningów
Regulamin Treningów
Regulamin Pucharu SUPERBIKE
Stunt
Zabezpieczenie
Cennik
Zgłoszenia
Kontakt
Klasyfikacja Pucharu SUPERBIKE
=> I Runda
=> II Runda
=> 29 Kwietnia Otwarcie
=> III Runda
=> IV Runda
=> V Runda
=> VI Runda
=> VII Runda
=> VIII Runda
=> Czasy okrazen
=> IX Runda
=> X Runda
=> XI Runda
Wyniki 2010-2011
Galerie
Video
Tor SUPERBIKE
Serwis Motocyklowy
SMG Hamownia
Media o Nas
Otwarcie Toru Superbike
Eventy dla Firm
Polecenia
Grill Party
Praktyki
Zakończenie Sezonu 2012








XI Runda
Wyścig XI Runda 30 Września klasa pow. 600ccm
Miejsce Okrążenia Nazwisko Imię Pozycja startowa
1. 5 Nagórka Mariusz 1
2. 5 Zawadzki Damian 2
3. 5 Kantsevich Aliaksandr 3
4. 5 Gajos Marek 7
5. 5 Zdrodowski Wojciech 5
6. 5 Mucha Piotr 16
7. 5 Mirończuk Wlademar 10
8. 5 Jędrzejczyk Jacek 6
9. 5 Głowacki Kamil 8
10. 5 Kozyra Piotr 11
11. 5 Warda Damian 13
12. 5 Neszow Anton 15
13. 5 Pawłowicz Igor 12
14. n.k. Żuk Piotr 9
15. n.k. Golberg Mariusz 4
16. n.k. Bakun Jacek 14

Wyścig XI Runda 30 Września klasa do 600ccm
Miejsce Okrążenia Nazwisko Imię Pozycja startowa
1. 7 Popławski Rafał 1
2. 7 Mucha Piotr 3
3. 7 Dubovik Alex 4
4. 7 Kobalczyk Igor 5
5. 7 Bogucki Kamil 6
6. 7 Trubkin Anton 7
7. 6 Tłuczykont Agata 9
8. 5 Urbanek Radosław 10
9. 5 Kowalczuk Grzegorz 11
10. n.k. Samsoniuk Przemek 8
11. n.k. Gryzio Tomasz 2

Czasy okrążeń klasa pow. 600ccm XI runda 30 Września
Pozycja Klasa Nr Str. Nazwisko Imię  Czas okrążenia Grupa
1. 1000 3 Nagórka Mariusz 02:06 A
2. 1000 72 Zawadzki Damian 02:07 A
3. 1000 35 Kantsevich Aliksandr 02:08 A
4. 1000 88 Zdrodowski Wojciech 02:10 A
5. 1000 17 Golberg Mariusz 02:10 A
6. 1000 53 Żuk Piotr 02:10 B
7. 1000 91 Jędzejczyk Jacek 02:11 A
8. 1000 80 Głowacki Kamil 02:11 B
9. 1000 75 Gajos Marek 02:11 A
10. 1000 63 Mirończuk Waldemar 02:12 B
11. 1000 64 Kozyra Piotr 02:15 A
12. 1000 25 Pawłowicz Igor 02:19 C
13. 1000 79 Neszow Anton 02:23 B
14. 1000 32 Warda Damian 02:23 B
15. 1000 85 Bakun Jacek 02:27 C
16. 1000 60 Konopko Zbigniew 02:30 C
17. 1000 39 Złotnicki Łukasz 02:31 B
18. 1000 61 Dębicki Tomasz 02:33 C
19. 1000 62 Półtorzycki Aleksander 02:38 C
20. 1000 36 Babiński Maciej 02:41 C

Czasy okrążeń klasa do 600ccm XI runda 30 Września
Pozycja Klasa Nr Str. Nazwisko Imię  Czas okrążenia Grupa
1. 600 627 Popławski Rafał 02:09 A
2. 600 66 Gryzio Tomasz 02:10 A
3. 600 89 Mucha Piotr 02:11 A
4. 600 33 Dubovik Alex 02:12 A
5. 600 78 Kobalczyk Igor 02:16 B
6. 600 71 Bogucki Kamil 02:16 B
7. 600 31 Trubkin Anton 02:17 A
8. 600 99 Samsoniuk Przemek 02:18 B
9. 600 52 Rybka Grzegorz 02:19 A
10. 600 49 Mirkowski Damian 02:23 C
11. 600 18 Tytman Karol 02:28 B
12. 600 16 Tłuczykont Agata 02:32 C
13. 600 43 Urbanek Radosław 02:51 C
14. 600 10 Kowalczuk Grzegorz 02:56 C


Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=