motoweekend.com.pl
Wydarzenie Roku
NAGRODY
Plan Treningów
Regulamin Treningów
Regulamin Pucharu SUPERBIKE
Stunt
Zabezpieczenie
Cennik
Zgłoszenia
Kontakt
Klasyfikacja Pucharu SUPERBIKE
=> I Runda
=> II Runda
=> 29 Kwietnia Otwarcie
=> III Runda
=> IV Runda
=> V Runda
=> VI Runda
=> VII Runda
=> VIII Runda
=> Czasy okrazen
=> IX Runda
=> X Runda
=> XI Runda
Wyniki 2010-2011
Galerie
Video
Tor SUPERBIKE
Serwis Motocyklowy
SMG Hamownia
Media o Nas
Otwarcie Toru Superbike
Eventy dla Firm
Polecenia
Grill Party
Praktyki
Zakończenie Sezonu 2012








X Runda
 
Wyścig X Runda 16 Września klasa pow. 600ccm
Miejsce Okrążenia Nazwisko Imię Pozycja startowa
1. 7 Nagórka Mariusz 1
2. 7 Kantsevich Aliaksandr 2
3. 7 Zawadzki Damian 3
4. 7 Jędrzejczyk Jacek 6
5. 7 Zdrodowski Wojciech 4
6. 7 Golberg  Mariusz 5
7. 7 Mirończuk Wlademar 7
8. 7 Żuk Piotr 8
9. 7 Rzepkowski Marcin 12
10. 7 Neszow Anton 9
11. 7 Kuczyński Wojciech 14
12. 7 Ławniczak Tomasz 13

Wyścig X Runda 16 Września klasa do 600ccm
Miejsce Okrążenia Nazwisko Imię Pozycja startowa
1. 7 Popławski Rafał 1
2. 7 Gryzio Tomasz 2
3. 7 Mucha Piotr 3
4. 7 Dubovik Alex 4
5. 7 Filipiak Piotr 5
6. 7 Balcer Andrzej 7
7. 7 Rybka Grzegorz 6
 
Czasy okrążeń klasa pow. 600ccm X runda 16 Września
Pozycja Klasa Nr Str. Nazwisko Imię  Czas okrążenia Grupa
1. 1000 3 Nagórka Mariusz 02:05 A
2. 1000 22 Kantsevich Aliksandr 02:06 A
3. 1000 2 Zawadzki Damian 02:08 A
4. 1000 88 Zdrodowski Wojciech 02:09 A
5. 1000 17 Golberg Mariusz 02:11 A
6. 1000 91 Jędzejczyk Jacek 02:11 C
7. 1000 94 Mirończuk Waldemar 02:12 B
8. 1000 25 Żuk Piotr 02:13 B
9. 1000 86 Czarnecki Jacek 02:14 B
10. 1000 79 Neszow Anton 02:17 B
11. 1000 53 Korzonek Jerzy 02:19 B
12. 1000 57 Czarnecki Andrzej 02:20 C
13. 1000 82 Rzepkowski Marcin 02:22 B
14. 1000 7 Ławniczak Tomasz 02:23 C
15. 1000 67 Kuczyński Wojciech 02:23 B
16. 1000 90 Konopko Zbigniew 02:30 C
17. 1000 93 Dębnicki Tomasz 02:32 C
18. 1000 74 Złotnicki Łukasz 02:40 B
19. 1000 63 Rokitowski Zenon 02:41 C
20. 1000 83 Rzepkowski Adam 03:00 C

Czasy okrążeń klasa do 600ccm X runda 16 Wrzesień
Pozycja Klasa Nr Str. Nazwisko Imię  Czas okrążenia Grupa
1. 600 66 Gryzio Tomasz 02:09 A
2. 600 627 Popławski Rafał 02:11 A
3. 600 89 Mucha Piotr 02:12 A
4. 600 16 Dubovik Alex 02:12 A
5. 600 60 Filipiak Piotr 02:19 B
6. 600 52 Rybka Grzegorz 02:19 B
7. 600 32 Balcer Andrzej 02:21 B
 
 

Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=