motoweekend.com.pl
Wydarzenie Roku
NAGRODY
Plan Treningów
Regulamin Treningów
Regulamin Pucharu SUPERBIKE
Stunt
Zabezpieczenie
Cennik
Zgłoszenia
Kontakt
Klasyfikacja Pucharu SUPERBIKE
=> I Runda
=> II Runda
=> 29 Kwietnia Otwarcie
=> III Runda
=> IV Runda
=> V Runda
=> VI Runda
=> VII Runda
=> VIII Runda
=> Czasy okrazen
=> IX Runda
=> X Runda
=> XI Runda
Wyniki 2010-2011
Galerie
Video
Tor SUPERBIKE
Serwis Motocyklowy
SMG Hamownia
Media o Nas
Otwarcie Toru Superbike
Eventy dla Firm
Polecenia
Grill Party
Praktyki
Zakończenie Sezonu 2012








VIII Runda
Pozycja Klasa Nr Str. Nazwisko Imię  Czas okrążenia Grupa
Czasy okrążeń klasa pow. 600ccm
1. 1000 72 Zawadzki Damian 02:06 A
2. 1000 3 Nagórka Mariusz 02:07 A
3. 1000 21 Oleszczuk Marcin 02:07 A
4. 1000 88 Zdrodowski Wojciech 02:08 A
5. 1000 12 Korniluk Grzegorz 02:09 A
6. 1000 45 Lipczyński Piotr 02:10 A
7. 1000 55 Głowacki Kamil 02:11 B
8. 1000 44 Mirończuk Waldemar 02:13 B
9. 1000 13 Blech Mateusz 02:15 B
10. 1000 50 Jarosz Grzegorz 02:15 B
11. 1000 40 Górski Jacek 02:16 B
12. 1000 17 Golberg Mariusz 02:17 A
13. 1000 29 Waniewski Marcin 02:19 B
14. 1000 28 Klimczuk Piotr 02:19 B
15. 1000 54 Czarnecki Jacek 02:23 B
16. 1000 53 Golonko Grzegorz 02:25 B
17. 1000 23 Trzeszczkowski Marcin 02:25 C
18. 1000 92 Stępnicki Maciej 02:25 C
19. 1000 49 Brałkowski Paweł 02:27 C
20. 1000 99 Łapiński Maciej 02:28 C
21. 1000 98 Węgrzyniak Rafał 02:30 C
22. 1000 81 Sakowicz Paweł 02:32 C
23. 1000 70 Sokołowski Maciej 02:33 B
24. 1000 20 Stehbach Waldemar 02:45 C

Pozycja Klasa Nr Str. Nazwisko Imię  Czas okrążenia Grupa
Czasy okrążeń klasa do 600ccm
1. 600 627 Popławski Rafał 02:08 A
2. 600 7 Szulborski Radek 02:13 A
3. 600 89 Mucha Piotr 02:13 A
4. 600 85 Jeżewski Zbigniew 02:17 A
5. 600 5 Żebrowski Konrad 02:19 B
6. 600 51 Rzońca Leszek 02:20 C
7. 600 52 Rybka Grzegorz 02:22 B
8. 600 41 Mirkowski Damian 02:22 C
9. 600 69 Korniluk Michał 02:24 B
10. 600 14 Kobalczyk Igor 02:24 B
11. 600 4 Tytman Karol 02:28 B
12. 600 11 Kucharczyk Karol 02:31 B
13. 600 46 Masiewicz Marcin 02:39 C
14. 600 86 Jackiewicz Robert 02:48 C
15. 600 93 Walento Piotr 02:52 C

Miejsce Okrążenia Nazwisko Imię Pozycja startowa
Wyścig VIII Runda 19 Sierpnia klasa do 600ccm
1. 7 Popławski Rafał 1
2. 7 Mucha Piotr 3
3. 7 Dubovik Alex 14
4. 7 Szulborski Radek 2
5. 7 Rzońca Leszek 6
6. 7 Jeżewski Zbigniew 4
7. 7 Korniluk Michał 8
8. 7 Kobalczyk Igor 9
9. 6 Jackiewicz Robert 12

Miejsce Okrążenia Nazwisko Imię Pozycja startowa
Wyścig VIII Runda 19 Sierpnia klasa pow. 600ccm
1. 7 Nagórka Mariusz 1
2. 7 Zawadzki Damian 2
3. 7 Grzegorz Korniluk 5
4. 7 Oleszczuk Marcin 3
5. 7 Zdrodowski Wojciech 4
6. 7 Mirończuk Waldemar 7
7. 7 Głowacki Kamil 10
8. 7 Lipczyński Piotr 6
9. 7 Blech Mateusz 8
10. 7 Waniewski Marcin 12
11. 4 Golberg Mariusz 11
12. n.k. Brałkowski Paweł 13


Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=