motoweekend.com.pl
Wydarzenie Roku
NAGRODY
Plan Treningów
Regulamin Treningów
Regulamin Pucharu SUPERBIKE
Stunt
Zabezpieczenie
Cennik
Zgłoszenia
Kontakt
Klasyfikacja Pucharu SUPERBIKE
=> I Runda
=> II Runda
=> 29 Kwietnia Otwarcie
=> III Runda
=> IV Runda
=> V Runda
=> VI Runda
=> VII Runda
=> VIII Runda
=> Czasy okrazen
=> IX Runda
=> X Runda
=> XI Runda
Wyniki 2010-2011
Galerie
Video
Tor SUPERBIKE
Serwis Motocyklowy
SMG Hamownia
Media o Nas
Otwarcie Toru Superbike
Eventy dla Firm
Polecenia
Grill Party
Praktyki
Zakończenie Sezonu 2012








VII Runda
Miejsce Okrążenia Nazwisko Imię Pozycja startowa
Wyścig VII Runda 5 Sierpnia klasa pow. 600ccm
1. 7 Korniluk Grzegorz 1
2. 7 Nagórka Mariusz 2
3. 7 Zawadzki Damian 3
4. 7 Szadkowski Jacek 8
5. 7 Kantsevich Aliaksandr 6
6. 7 Zdrodowski Wojciech 4
7. 7 Dobkowski Mariusz 7
8. 7 Stachurski Rafał 5
9. 7 Golberg Mariusz 9
10. 7 Grodzicki Marcin 15
11. 7 Lipczyński Piotr 10
12. 7 Głasek Przemysław 14
13. 7 Waniewski Marcin 16
14. 7 Blech Mateusz 12
15. 6 Dąbrowski Albert 17
16. n.k. Gryzio Tomasz 11

Miejsce Okrążenia Nazwisko Imię Pozycja startowa
Wyścig VII Runda 5 Sierpnia klasa do 600ccm
1. 7 Mucha Piotr 4
2. 7 Sikora Maciej 3
3. 7 Samsoniuk Przemysław 5
4. 7 Bajda Karol 6
5. 7 Bogucki Kamil 7
6. 7 Szyszko Sebastian 9
7. 7 Korniluk Michał 8
8. 7 Urbański Robert 10
9. 5 Popławski Rafał 1
10. n.k. Dubovik Alex 2

Pozycja Klasa Nr Str. Nazwisko Imię  Czas okrążenia Grupa
Czasy okrążeń klasa pow. 600ccm
1. 1000 12 Korniluk Grzegorz 02:03 A
2. 1000 3 Nagórka Mariusz 02:04 A
3. 1000 72 Zawadzki Damian 02:07 A
4. 1000 88 Zdrodowski Wojciech 02:09 A
5. 1000 39 Stachurski Rafał 02:09 A
6. 1000 7 Kantsevich Alex 02:10 A
7. 1000 75 Dobkowski Mariusz 02:10 A
8. 1000 58 Szadkowski Jacek 02:11 A
9. 1000 17 Golberg Mariusz 02:12 A
10. 1000 51 Lipczyński Piotr 02:14 B
11. 1000 82 Lepianka Łukasz 02:14 B
12. 1000 9 Gryzio Tomasz 02:16 B
13. 1000 13 Blech Mateusz 02:16 B
14. 1000 41 Kaźmierczak Hubert 02:16 B
15. 1000 32 Greś Łukasz 02:18 B
16. 1000 79 Głasek Przemek 02:19 B
17. 1000 81 Grodzicki Marcin 02:20 B
18. 1000 4 Sakowicz Karol 02:21 B
19. 1000 29 Waniewski Marcin 02:21 C
20. 1000 56 Dąbrowski Albert 02:23 C
21. 1000 6 Kozyra Piotr 02:24 C
22. 1000 27 Klimczuk Piotr 02:25 A
23. 1000 28 Klimczuk Bernard 02:26 B
24. 1000 33 Bakun Jacek 02:29 C
25. 1000 78 Sarosiek Kamil 02:34 C

Pozycja Klasa Nr Str. Nazwisko Imię  Czas okrążenia Grupa
Czasy okrążeń klasa do 600ccm
1. 600 10 Popławski Rafał 02:08 A
2. 600 55 Dubovik Alex 02:09 A
3. 600 8 Sikora Maciej 02:11 A
4. 600 89 Mucha Piotr 02:12 A
5. 600 14 Samosniuk Przemek 02:18 B
6. 600 87 Masiewicz Marcin 02:20 B
7. 600 77 Bajda Karol 02:23 B
8. 600 44 Bogucki Kamil 02:26 B
9. 600 94 Korniluk Michał 02:27 C
10. 600 18 Szyszko Sebastian 02:31 C
11. 600 34 Sawicki Marcin 02:34 C
12. 600 37 Kucharczyk Karol 02:34 C
13. 600 63 Mirkowski Damian 02:35 C
14. 600 98 Łapiński Maciej 02:35 C
15. 600 85 Kulikowski Krzysztof 02:35 C
16. 600 76 Urbański Robert 02:41 C
17. 600 87 Masiewicz Marcin 02:41 C
18. 600 86 Struk Bartosz 02:48 C
19. 600 54 Zakroczymski Juliusz 02:49 C
20. 600 84 Walento Piotr 03:07 C




Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=