motoweekend.com.pl
Wydarzenie Roku
NAGRODY
Plan Treningów
Regulamin Treningów
Regulamin Pucharu SUPERBIKE
Stunt
Zabezpieczenie
Cennik
Zgłoszenia
Kontakt
Klasyfikacja Pucharu SUPERBIKE
=> I Runda
=> II Runda
=> 29 Kwietnia Otwarcie
=> III Runda
=> IV Runda
=> V Runda
=> VI Runda
=> VII Runda
=> VIII Runda
=> Czasy okrazen
=> IX Runda
=> X Runda
=> XI Runda
Wyniki 2010-2011
Galerie
Video
Tor SUPERBIKE
Serwis Motocyklowy
SMG Hamownia
Media o Nas
Otwarcie Toru Superbike
Eventy dla Firm
Polecenia
Grill Party
Praktyki
Zakończenie Sezonu 2012








VI Runda
Miejsce Okrążenia Nazwisko Imię Pozycja startowa
Wyścig VI Runda 22 Lipca klasa pow. 600ccm
1. 5 Korniluk Grzegorz 1
2. 5 Nagórka Mariusz 2
3. 5 Kantsevich Aliaksandr 4
4. 5 Zawadzki Damian 6
5. 5 Modzelewski Karol 5
6. 5 Oleszczuk Marcin 8
7. 5 Lipczyński Piotr 7
8. 5 Wawruszak Kamil 9
9. 5 Kaźmierczak Hubert 10
10. 5 Blech Mateusz 11
11. 5 Głasek Przemek 12
n.k. 4 Zdrodowski Wojciech 3

Wyścig VI Runda 22 Lipca klasa do 600ccm
Miejsce Okrążenia Nazwisko Imię Pozycja startowa
1. 7 Voronovich Andrei 1
2. 7 Dubovik Alex 2
3. 7 Mucha Piotr 5
4. 7 Filipiak Piotr 6
5. 7 Bajda Karol 7
n.k. 4 Szulborski Radosław 3
n.k. 3 Klonowski Tadeusz 4

Czasy okrążeń klasa pow. 600ccm
Pozycja Klasa Nr Str. Nazwisko Imię  Czas okrążenia Grupa
1. 1000 12 Korniluk Grzegorz 02:03 A
2. 1000 3 Nagórka Mariusz 02:07 A
3. 1000 88 Zdrodowski Wojciech 02:08 A
4. 1000 16 Kantsevich Aliaksandr 02:09 A
5. 1000 34 Modzelewski Karol 02:10 A
6. 1000 68 Zawadzki Damian 02:10 A
7. 1000 45 Lipczyński Piotr 02:12 A
8. 1000 17 Golberg Mariusz 02:13 A
9. 1000 21 Oleszczuk Marcin 02:13 A
10. 1000 20 Osiak Paweł 02:14 B
11. 1000 22 Wawruszak Kamil 02:18 A
12. 1000 41 Kaźmierczak Hubert 02:20 B
13. 1000 47 Boguszewski Paweł 02:20 B
14. 1000 15 Sakowicz Karol 02:20 C
15. 1000 29 Waniewski Marcin 02:22 B
16. 1000 50 Głasek Przemek 02:23 C
17. 1000 13 Blech Mateusz 02:24 B
18. 1000 64 Warda Damian 02:25 B
19. 1000 44 Czarnecki Jacek 02:27 B
20. 1000 87 Wróblewski Hubert 02:31 C
21. 1000 99 Krzywicki Łukasz 02:33 C
22. 1000 38 Ziomka Michał 02:33 C
23. 1000 98 Węgrzyniak Rafał 02:35 C
24. 1000 55 Łapiński Maciej 02:43 C
25. 1000 73 Długosz Paweł 02:45 C

Pozycja Klasa Nr Str. Nazwisko Imię  Czas okrążenia Grupa
Czasy okrążeń klasa do 600ccm
1. 600 19 Voronovich Andrei 02:07 A
2. 600 35 Dubovik Alex 02:08 A
3. 600 1 Szulborski Radosław 02:12 A
4. 600 21 Klonowski Tadeusz 02:12 A
5. 600 89 Mucha Piotr 02:14 A
6. 600 94 Filipiak  Piotr 02:22 B
7. 600 63 Mirkowski Damian 02:27 C
8. 600 52 Rybka Grzegorz 02:29 B
9. 600 37 Zakrzewski Michał 02:31 B
10. 600 77 Bajda Karol 02:34 C
11. 600 51 Kucharczyk Karol 02:36 C
12. 600 54 Zakroczyński Juliusz 02:56 C
13. 600 31 Zakrzewska Marzena 02:57 C

Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=